KONST / Litografier / Färglitografi 11642156
*
nr 1164 2156
Lars Stenman
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 78/290, äpplen, motivet: 25x25
Lars Stenman, född 1954, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 februari 2018
kl 19:42:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/2 10:55:16
1
150 kr
19/2 17:26:11
2
150 kr
19/2 17:26:11
1
150 kr (Budbetjänt)
19/2 17:27:33
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars stenman litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige äpplen
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18
-
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03
*
Lars Stenman
Lars Stenman, född 1954, svensk målare.
Läs om budbetjänten
nr 1164 2156
Lars Stenman
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 78/290, äpplen, motivet: 25x25
Lars Stenman, född 1954, svensk målare.
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 februari 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/2 10:55:16 | 1 | 150 kr |
19/2 17:26:11 | 2 | 150 kr |
19/2 17:26:11 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
19/2 17:27:33 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars stenman litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige äpplen
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03